بوشهر
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ورزشی والیبال جام ولایت(10) به میزبانی بوشهر
1396/11/30

مراسم قرعه کشی جدول مسابقات مرحله مقدماتی مسابقات ورزشی والیبال جام ولایت(10) روز یکشنبه 8 بهمن ماه با حضور مدیرکل دیوان محاسبات بوشهر، رئیس هیات والیبال و رئیس کمیته داوران شهرستان بوشهر و سرپرست های تیم های ورزشی والیبال دیوان محاسبات استان های فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، یزد و بوشهر در سالن کنفرانس دیوان محاسبات استان برگزار گردید و در ادامه، مراسم افتتاحیه روز دوشنبه 9 بهمن ماه با حضور مسئولین دیوان محاسبات استان بوشهر، مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات والیبال شهرستان و کمیته داوران مسابقات در سالن ورزشی اداره بنادر و دریانوردی برگزار گردید. در این مراسم آقای حسینی مدیرکل دیوان استان ضمن عرض خیرمقدم به تیم¬های شرکت کننده در مسابقات و گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای دوستی و صمیمیت میان همکاران و افزایش نشاط و شادابی در روحیات کارکنان بیان نمود و از همکاری عوامل اجرایی و دستگاه هایی که در این امر دیوان محاسبات را یاری نمودند تشکر و قدردانی کرد.
آقای بهروزیان فر مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز برگزاری اینگونه مسابقات در سطح کارکنان را مایه افزایش انگیزه کارکنان و تندرستی آنان برشمرد.
همچنین مراسم اختتامیه مرحله مقدماتی مسابقات ورزشی والیبال جام ولایت(10) روز پنجشنبه با حضور مدیرکل دیوان محاسبات بوشهر، رئیس هیات والیبال دیوان محاسبات کشور، سرپرست و بازیکنان تیم های ورزشی، مسئولین هیات والیبال شهرستان در مجموعه ورزشی اداره بنادر و دریانوردی برگزار شد. در این مراسم آقای حسینی مدیرکل دیوان محاسبات از عوامل اجرایی مسابقات تشکر نمود و ابراز امیداوری کرد که این دوره از مسابقات باعـث افزایش انگیزه و نشاط در کارکنان گردد.آقای باهری رئیس هیات والیبال دیوان محاسبات کشور نیز از مدیرکل و همکاران دیوان محاسبات بوشهر بابت میزبانی این دوره از مسابقات تشکر کرد. در ادامه تندیس و لوح یادبود این دوره از مسابقات به تیم ها اهداءگردید.
گفتنی است که در این دوره از مسابقات تیم ها در شش دور به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقات تیم ستاد(ب) و کرمان رتبه اول و دوم را کسب کردند و به مرحله نهایی سومین دوره مسابقات ورزشی والیبال راه یافتند.
 
 
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/